Nasza dzielnica
Kultura i sport
Jedzenie i picie
Sklepy i usługi
Nauka i religia
Żolipedia
Ogłoszenia
O dzielnicy
Przyszłość
Teraźniejszość
Przeszłość
Lokalizacja
Przewodnik
Komunikacja
Pomniki
Strefa młodych
Ważne adresy i telefony
Telefony alarmowe
Urzędy, służba zdrowia
Ujęcia wody
żoliborz.net
O Nas
Kontakt
Regulamin
Reklama
Nasza dzielnica> żoliborz.net: O Nas
W dzisiejszych czasach człowiek czuje się zagubiony, zbyt dużo informacji, zbyt dużo nieważnych informacji. Wszystko jest albo globalne albo międzynarodowe. My działamy lokalnie. Chcemy abyście Państwo poznali swoich sąsiadów, ludzi z Żoliborza.

Nasz serwis internetowy wystartował w głowach jego twórców w czerwcu 2003 roku. Na salony wirtualnego świata zawitał w listopadzie 2003 roku. Przez ten czas w redakcji zbieraliśmy pomysły, rozważaliśmy idee wyglądu stronu, jej zawartość, przyszłych odbiorców.

Jako pierwsi w Warszawie chcemy narysować wirtualną "mapę" naszej dzielnicy, która jest pełnym i jak najbardziej rzetelnym obrazem rzeczywistości tzn. że wiemy i będziemy wiedzieć wszystko, co się dzieje i gdzie się dzieje na Żoliborzu. Oczywiście nie wszystko podamy od razu ponieważ strona musi się zmieniać. Musi ewoluować, podejmować coraz to nowe tematy, nowe sytuacje, nowe pomysły.

Dla pracowników naszej redakcji oznacza to przede wszystkim: ciągły kontakt ze społecznością Żoliborza, poszukiwaniu najnowszych i najciekawszych wiadomości, wymianę informacji z urzędem dzielnicy i wszystkimi innymi organizacjami lokalnym.

Oprócz tego proponujemy odbiorcom naszego serwisu również usługi internetowe czyli tworzenie stron WWW. Szczególnie zależy nam na tworzeniu infrastruktury internetowej małej dzielnicy czyli łączenia stron w jedną wielką wirtualną "wioskę".

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą się wypowiedzieć na temat dzielnicy, na temat jej historii lub przyszłości. Prosimy o wskazówki o Państwa "odkryciach" na Żoliborzu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług i tych darmowych i tych odpłatnych.
Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą u nas, prosimy odwiedzić dział reklamy.
* O Nas * Kontakt * Regulamin * Reklama *
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko za zgodą właściciela Serwisu