Nasza dzielnica
Kultura i sport
Jedzenie i picie
Sklepy i usługi
Nauka i religia
Żolipedia
Ogłoszenia
O dzielnicy
Przyszłość
Teraźniejszość
Przeszłość
Lokalizacja
Przewodnik
Komunikacja
Pomniki
Strefa młodych
Ważne adresy i telefony
Telefony alarmowe
Urzędy, służba zdrowia
Ujęcia wody
żoliborz.net
O Nas
Kontakt
Regulamin
Reklama
Nasza dzielnica> żoliborz.net: Regulamin
Serwis internetowy „zoliborz.net” ma charakter informacyjno-edukacyjny. Naszym zamiarem jest pokazać naszą dzielnicę wirtualnie a zarazem żywo i prawdziwie.
Chcemy przybliżać społeczność Żoliborza, a dla odwiedzających naszą dzielnicę witryna ma stanowić źródło wiedzy i informacji.

Regulamin służy do przedstawienia Państwu zasad i możliwości korzystania ze strony zoliborz.net.

Redakcja będzie się starała ażeby strona działała sprawnie a informacje były rzetelne i potwierdzone. Jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone na niej informacje i ogłoszenia oraz wszelkie szkody powstałe z powodu użycia zawartych na stronie informacji. Jak również nie ponosi odpowiedzialności za przypadki nieprawidłowego działania strony.
Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany ogłoszeń i tekstów przysyłanych do redakcji.

Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za hiperłącza, odnośniki do innych stron, na które nie ma żadnego wpływu i za których treść nie odpowiada a jednocześnie zastrzega sobie prawo do ich usunięcia jeżeli łamane są zasady regulaminu.

Treść serwisu jest chroniona prawem autorskim i nie może być modyfikowana chyba że serwis wyrazi na to zgodę. Treści zawarte w serwisie zoliborz.net mogą być używane wyłącznie w celu użytku osobistego, a nie w jakimkolwiek celu komercyjnym. Wszelkie działania naruszające prawa autorskie są zabronione.

Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za przysyłane przez siebie teksty, opinie i pytania.

Użytkownik serwisu ponosi całkowitą odpowiedzialność za wszelkie szkody powstałe w wyniku naruszenia przez niego prawa autorskiego, wzoru ozdobniczego lub prawa do znaku towarowego.
Użytkownik nie może w żaden sposób dostarczać treści sprzecznych z prawem a w szczególności uznanych powszechnie za niemoralne, społecznie niewłaściwie lub naruszające zasady etyki.

Ten regulamin jest częścią oferty serwisu internetowego i stanowi jego nieodłączną część. Jeżeli części regulaminu nie odzwierciedlają faktycznie obowiązującego prawa to pozostała treść nie traci swojej mocy.
* O Nas * Kontakt * Regulamin * Reklama *
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko za zgodą właściciela Serwisu